shadowhunters
Wszystko skończyło się szczęśliwie. Demoniczny kielich został zniszczony, Mroczni Nocni Łowcy pokonani, a nowe porozumienia zawarte. Na świecie zapanował pokój, a wszyscy uradowani opuścili Idrys wracając do swoich Instytutów. Głos w Twojej głowie zaśmiał się. Najlepiej by było, gdyby Demony nie ruszały się ze swojego wymiaru i nie atakowały, biednych, głupich Przyziemnych. My, Nocni Łowcy, stworzeni przez Anioła Razjela, mamy brać na swoje barki ciężar tego świata, zapobiegając wszelkim konfliktom i wojnom. Ulepszeni runami i nafaszerowani treningami, walczymy z demonami i Podziemnymi.

poniedziałek, 18 maja 2015

I wanna do bad things with you!Diana Levittoux

21 lat | Nocny Łowca
"Grzesz ze mną Nate"

When you came in the air went out. And every shadow filled up with doubt. I don't know who you think you are but before the night is through, I wanna do bad things with you.
Wysoka, posiadająca około 174 cm wzrostu brunetka. Hebanowe oczy w obwódce czarnych rzęs. Magnetycznie przyciągające, grzeszne spojrzenie pod wpływem, którego skłonny byłbyś zaprzedać własną duszę. Ciemno czekoladowe włosy zwijające się w loki opadają jej na ramiona i niżej na plecy. Pełne, kuszące, malinowe usta, ciepły, zmysłowy głos. Oliwkowa cera idealnie współgra z ciemną oprawą oczu. Smukła, klasyczna sylwetka o lekko zaokrąglonych biodrach, wąskiej tali i krągłych piersiach. Przesuwa po tobie swym kocim spojrzeniem. Idzie w twoją stronę delikatnie, ale zarazem zmysłowo kołysząc biodrami. Kokietuje cię? Tak, masz racje, robi to premedytacją. Zbliża się do ciebie, patrząc ci cały czas w oczy. Zastanawiasz się skąd bierze się ta pewność siebie oraz nieprzenikniona tajemniczość, którą jest przesycona. Kiedy cię mija czujesz roztaczający się świeży, kuszący zapach, który na wstępie może kojarzyć się z aromatem piwonii, jaśminu i piżma. Nie zatrzymała się. Zakpiła z ciebie, ale ty i tak spoglądasz za nią, odprowadzając ją złaknionym spojrzeniem.

  What if I say I'm not like the others? What if I say I'm not just another one of your plays? You're the pretender. What if I say I will never surrender? 
Zmienna niczym pogoda. Jednego dnia dusza towarzystwa, drugiego bez kija do niej nie podchodź. Dla przyjaciół dziewczyna do rany przyłóż. Ale nic za darmo, bo na zaufanie u niej trzeba sobie zasłużyć. Ona nie szuka przyjaciół na siłę. Jeśli chcesz poznać ją bliżej musisz jej udowodnić, że na to zasługujesz. Na pewno nie jest kimś, kto nagle do ciebie podejdzie i zacznie ci pieprzyć o swoich problemach. Wręcz przeciwnie, ona woli ukryć je przed wścibskimi pytaniami i samemu starać się je rozwiązać. Cechuje ją pewność siebie, która czasem może być odbierana jako arogancja. Irytująca? O tak, w te gorsze dni potrafi być nie do zniesienia. Jeśli jej podpadniesz, to masz przechlapane. Teoretycznie wybacza, ale nie zapomina, tobie też nie da zapomnieć. Ma milion pomysłów na minutę i talent do pakowania się we wszelkiej maści kłopoty. Towarzyszy jej wrodzona ciekawość, która to poczęci pcha ją do przodu i bywa przyczyną kłopotów. Z reguły stara się trzymać nerwy i swój niewyparzony język na wodzy, jednak na pewno nie jest osobą, która da sobie byle komu w kaszę dmuchać. Typ flirciary, unika jednak zobowiązań niczym diabeł święconej wody. Hedonistka. Na pewno uparciuch, który nie lubi przyznawać innym racji. Okala się skorupą sarkazmu i ironii, bo woli to, niż poczucie odrzucenia, czy co grosze skrzywdzenia. Bez zastanowienia i skrupułów pali za sobą mosty, w końcu Levittoux są w tym całkiem nieźli. Na pewno do tej całej gamy wad można zaliczyć jeszcze niecierpliwość. Panna Levittoux nie może znieść siedzenia na tyłku i czekania na coś, co prawdopodobnie mogłoby nastąpić. Nie. Ona chce teraz i już, i tak ma być. Trudno za nią trafić, więc nie licz na to, że uda ci się ją w pełni zrozumieć. Krótko mówiąc - ma trudny charakter, ale tak to już bywa, kiedy twoim wychowaniem zajmuje się praktycznie tylko starszy brat.

Runy: 
Szybkość, Zręczność,
Intuicja, Wyostrzenie wzroku,
Parabatai:
Jasmine Hawkins

Broń: 
Dwa miecze noszone na plecach, krótki sztylet przypięty do paska, bez którego nigdzie się nie rusza i który już kilka razy uratował jej życie. W kwestii walki większość umiejętności jakie posiada zawdzięcza starszemu bratu.  

Historia:Lubi:
Adrenalinę, flirt, imprezy, mistrzyni gry w lotki, irytować innych dla zabawy,
jazdę na łyżwach.

Nie lubi:
Kiedy ktoś zawraca jej głowę duperelami, taniej whisky, wampirów, zastrzyków, prezentów.

Rodzina:
Nick - starszy brat, z którym aktualnie nie ma kontaktu.

___________
Kontakt do mnie:
mail: sex.on.the.red.beach@gmail.com, 
gg: tylko na osobistą prośbę
Kolor na czacie i w wątkach: 
Czerwony
Aktualizacja: 08.12.2016
Wizerunek: Nina Dobrev. W tytule cytat z piosenki Jace Everett - Bad things.
Cytat użyty przy opisie wyglądu Jace Everett - Bad things, cytat użyty przy opisie charakteru Foo Fighters - The Pretender.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz