niedziela, 17 maja 2015

It started out as a feeling

Which then grew into a hope
Which then turned into a quiet thought
Which then turned into a quiet word
And then that word grew louder and louder
Till it was a battle cry

Neal Clancy Skywalker
| Nefilim | 19 lat | 20.02 | Wolny |  Parabatai Caleba  | Irlandia |

I'll come back
When you call me
No need to say goodbye Wygląd
| 179 cm | 65 kg | Ciemny blond | Brązowe oczy | Niedowaga |
Zdecydowanie gdyby chciał mógłby udawać, że jest młodszy. Nie wygląda na swój wiek. Urodził się i większość swojego życia spędził w Irlandii. Mimo swojej niedowagi jego ciało jest dobrze wyćwiczone, w końcu już od małego musiał trenować. Na otaczający go świat spogląda oczami w kolorze piwa. Jego włosy falują się nieznacznie i są w kolorze ciemnego blondu. Kiedy ktoś mu je potarga po paru sekundach same 'wracają' na swoje miejsce. Spróbuj je potargać, powodzenia.

Charakter
Jest on osobą o bardzo zmiennych nastrojach. Jeżeli przebywa w gronie osób, które nie odpowiadają jego oczekiwaniom i charakterowi, staje się mrukliwy, zgryźliwy i zamknięty w sobie.
Miewa skłonności do hipochondrii, a przyszłość widzi przeważnie w czarnych kolorach. Ceni sobie dobre wychowanie, grzeczność i takt. Nie wolno być wobec niego szorstkim. Nie znosi arogancji, oschłości serca i brutalności. Charakteryzuje go bardzo emocjonalne poczucie własności. Jest nieco skomplikowanym stworzeniem. Kolekcjonuje różne przedmioty. Uwielbia również chomikować nie zawsze potrzebne lub nie zawsze swoje rzeczy, przez co w pewnym stopniu można nazywać go kleptomanem. 
Bardzo często udaje nieprzystępnego i odpychającego dziwaka, lecz wynika to tylko z poczucia zagrożenia. W gruncie rzeczy jest bardzo dowcipny, miły i towarzyski. Łatwo go jednak urazić, a wówczas zamyka się w swojej skorupie i ciężko do niego wtedy dotrzeć. Jest introwertykiem. Czuje się lepiej w mniejszym gronie ludzi, niż w wielkich tłumach. Woli być słuchaczem niż osobą „napędzającą” rozmowę, lubi utrzymywać kontakt wzrokowy z drugim człowiekiem. Zawsze myśli zanim coś zrobi lub powie. Jeśli już się odzywa mówi powoli, spokojnie i z przerwami. Mało kto potrafi go wytrącić z równowagi. 

Wewnętrznie potrzebuje poczucia bezpieczeństwa. W związku z czym przeważnie wybiera szarą egzystencję zamiast uroków tego świata. Wychodzi gdzieś bardzo rzadko i tylko wtedy kiedy jest to potrzebne, tak czuje się najlepiej. Bywa nieco staroświecki. Najchętniej ceniłby sobie wygody oraz spokojne, proste życie bez wzlotów i upadków, jednak jest to trudne do osiągnięcia jeśli urodziło się Nocnym Łowcą.
Mało kogo dopuszcza do siebie bliżej. Jedyną osobą, której pozwolił poznać siebie najlepiej jest jego kuzyn Caleb, który w końcu został jego parabatai. Na początku, kiedy pojawił się w ich Instytucie tylko mu się przyglądał, w końcu podarował mu na urodziny książkę od której wszystko się zaczęło. Aktualnie nieźle się z nim dogaduje i przy nim jest bardziej otwarty niż przy innych. Nawet czasami się śmieje, co naprawdę w jego przypadku rzadko kiedy można usłyszeć. Nigdy się nie przejmuje zachowaniem przyjaciela, zna go już na tyle dobrze, że przyzwyczaił się już do jego częstych chamskich uwag i sarkazmów. Jest w stanie wszystko mu wybaczyć. 
Aktualnie jest w żałobie po Calebie.
Razem z Calebem tworzą niepowtarzalny duet. Zawsze walczą razem i wspierają siebie nawzajem. Neal przeważnie osłania przyjaciela. Jego bronią jest łuk, zdecydowanie posługuje się nim lepiej niż mieczem. Nie przywiązuje jakiejś wielkiej wagi do zabijania demonów, robi to tylko po to żeby wypełniać swoje obowiązki.

Now we're back to the beginning
It's just a feeling and no one knows yet
But just becouse they can't feel it too
Doesn't mean that you have to forget
Let your memories grow stronger and stronger
Till they're before your eyes


Historia  
Urodził się i wychował w Instytucie w Irlandii, który aktualnie prowadzi jego ojciec. Jego matka została zabita przez demona, kiedy miał 5 lat. Miał wyrosnąć na idealnego chłopca, tego oczekiwał jego ojciec. Miał być profesjonalnym Nocnym Łowcą, który może kiedyś również tak jak on zostałby głową Instytutu. Jednak w którymś momencie jego życia zszedł na złą ścieżkę i popadł w nałogi, co nie odbiło się dobrze na jego zdrowiu i psychicznym i fizycznym. Zamknął się i wycofał wewnątrz siebie chcąc odciąć się od świata i pewnie ciągle tkwiłby w takim stanie, gdyby w jego życiu nie pojawił się Caleb. Od kiedy zaczęli się przyjaźnić zaczął bardziej przykładać się do treningów i do swoich obowiązków. Jednak i tak w ostateczności przeskrobał coś przez co jego ojciec stwierdził, że się na nim zawiódł i odesłał go do Instytutu w LA. Nie lubi mówić o tym co zrobił i mało kto o tym wie.
Rodzina
Aaron Skywalker - ojciec
Anastasia Skywalker - matka [*]
Emma Skywalker - młodsza siostra
Caleb Belleshade - kuzyn od strony matki [*]
Dalia Merrywheather - kuzynka od strony ojca

Runy
| Parabatai | Pamięć | Bezdźwięczność | Widzenie w ciemności | Cierpliwość | Żałobna |


Ciekawostki
*Ma doła.
*Jest w żałobie po parabati.
*Spotykał się przez pewien czas z Astrą.
*Ma alergię na wszelkiego rodzaju sierść.
*Na 18 urodziny dostał kota bez sierści od Caleba.
*Dopuszcza do siebie małą ilość osób.
*Na szyi zawsze nosi złoty łańcuszek.
*Niektórzy podejrzewają, że ma depresję.


~*~
Karta Postaci jeszcze nie skończona i ciągle w edycji.
Kontakt: gg - 19359603
Wizerunek: Thomas Brodie-Sangster
Cytaty z piosenki Regony Spektor "The Call"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz