niedziela, 17 maja 2015

Maybe You're Not the Worst Thing Ever.


Emeral Lupus


Wiek: 19 lat
Urodziny: 07.07.1997
Rasa: Wilkołak


Charakter:
Co można powiedzieć o tej filigranowej dziewczynie? Nie wygląda groźnie, wcale a wcale... i taka nie jest. Chociaż, że została wilkołakiem już kilka lat temu, wciąż dopiero uczy się walczyć i panować nad swoją przemianą. Jest zwinna i szybka, kiedy nie potrzeba, jednak kiedy tylko dochodzi do treningów od razu zaczyna mieć dwie lewe ręce. Przeważnie wszystko psuje przez to, że zamartwia się o to, że może komuś zrobić krzywdę. Na prawdę nie przepada za przemocą, a na widok krwi zaczyna ją mdlić. Może i nie jest silna fizycznie, jednak na pewno jest silna w słowach. Uśmiecha się dużo, chociaż często robi to ironicznie. Miła jest tylko dla tych osób, które są miłe dla niej. Mimo wszystko jednak chętnie pomaga innym. Nie potrafi przejść obojętnie obok kogoś, kto jest potrzebie. Łatwo przychodzi jej również nawiązywanie kontaktów z innymi ludźmi. Zawsze stara się mieć swoje zdanie na każdy temat. Trochę pyskuje, kiedy ktoś nie podpadnie do jej gustu lub stara się narzucić jej swoją wolę. Najchętniej omijałaby kłopoty szerokim łukiem, chociaż bardzo często nie myśląc nad tym za wiele sama się w nie pakuje. Czasami zdarza jej się popuścić wodzę fantazji i chodzić z głową w chmurach, jednak stara się nad tym panować i za bardzo nie 'odrywać od ziemi'.


Wygląd:

Podobno nie wygląda na swój wiek, podobno wygląda na o wiele młodszą. Jest filigranowej postury. Ma smukłą, zgrabną sylwetkę, kształtne piersi i wcięcie w talii, mimo iż wcale nie jest wysoka. Ma zaledwie 161 cm wzrostu. Posiada długie, czerwone włosy sięgające jej do łopatek, które kręcą się nieznacznie po bliskim spotkaniu z wilgocią. Często wiąże je najróżniejszymi sposobami. Jej oczy są intensywnie niebieskie, a okalają je długie, czarne, zalotne rzęsy. Uroku dodają jej pełne usta i delikatnie wystające kości policzkowe. Gdy się uśmiecha w jej policzkach pojawiają się dołeczki. Nie lubi ubrań, które krępują jej ruchy. Potrzebuje czuć się swobodnie, więc nosi głównie luźnie ciuchy, które za bardzo nie przystają do jej ciała. Zazwyczaj można zobaczyć ją w zwykłych, przetartych rurkach, T-shircie i trampkach. Uwielbia wszelkiego rodzaju bransoletki, naszyjniki, kolczyki i pierścionki.

Ciekawostki:
• Należy do stada w LA.
• Została przemieniona w wilkołaka przez przypadek w wieku 14 lat.
• W wolnym czasie zajmuje się 'tworzeniem czegoś z niczego'. Potrafi z niepotrzebnych nikomu przedmiotów stworzyć różne małe figurki, bransoletki etc, to ją odpręża i uspokaja.
• Panicznie boi się ciemności i wysokości.
• Nienawidzi zimna.
• Kluczem do jej serca jest ciasto czekoladowe.
• Wynajmuje mieszkanie razem z Ash.
• Została zwolniona z pracy w klubie Requiem, aktualnie dzięki Blue pracuje razem z nim w kawiarni.
• Nie przepada za tym kiedy ktoś ją dotyka.
• Razem z Killianem tworzy nową historię Kopciuszka. Ostatnio zaczęli się przyjaźnić.
*Przyjaźni się z Blue.

Wątki:
*Mogę ci mówić Em, prawda?
*Nawet nie wypiła do końca mojej herbaty.
*Spity menel spod biedronki.
*Może powinienem nazwać cię Kopciuszkiem?
*Jakim cudem jesteś taką życiową ciamajdą? Jako wilkołak nie powinnaś mieć kaca...
*Więc chodź pomaluj mój świat...

 ______________________
Kontakt ten co u Neala.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz