shadowhunters
Wszystko skończyło się szczęśliwie. Demoniczny kielich został zniszczony, Mroczni Nocni Łowcy pokonani, a nowe porozumienia zawarte. Na świecie zapanował pokój, a wszyscy uradowani opuścili Idrys wracając do swoich Instytutów. Głos w Twojej głowie zaśmiał się. Najlepiej by było, gdyby Demony nie ruszały się ze swojego wymiaru i nie atakowały, biednych, głupich Przyziemnych. My, Nocni Łowcy, stworzeni przez Anioła Razjela, mamy brać na swoje barki ciężar tego świata, zapobiegając wszelkim konfliktom i wojnom. Ulepszeni runami i nafaszerowani treningami, walczymy z demonami i Podziemnymi.

niedziela, 17 maja 2015

I've got blood on my name...


Roderick Backstorm
49 lat || Mroczny || ostrze i broń palna"With the Hounds of Hell comin' after you..."

Jego historia zanim stał się Mrocznym nie jest dobrze znana. Roderick zawsze udziela szczątkowych informacji. O swej przeszłości wypowiada się dość lakonicznie, ponieważ nie lubi wracać do tego, co było i już nie wróci. Wiadomo tylko, że jego rodzina umarła, choć nikt nie wie jak. Tajemnica pozostaje także jego nazwisko, ponieważ Backstorm jest czymś w rodzaju przydomku, który przyjął po przemianie. Przeszedł ją razem z Sam i gdyby nie stracił wszystkich uczuć, traktowałby ją zapewne niczym córkę. To właśnie on zaczął przemieniać Nocnych Łowców w Mrocznych i dał im swego rodzaju dom. Przewodził im przez kilka lat, aż nagle z niewiadomych przyczyn wyjechał, zostawiając władzę w rękach jednego z Mrocznych do czasu, kiedy wróci. W końcu nadszedł ten dzień. Do Los Angeles powrócił silniejszy niż wcześniej i postanowił wprowadzić pewne zmiany.


"When you're cursed you're always hopin' that a prophet would be grieved..."

Od zawsze był kochający i współczuł innym... To co było kiedyś, nie liczy się już dla niego. Teraz jest bezwzględny i władczy. Sieje postrach, a ludzie bez zawahania wykonują jego rozkazy. Jest ambitny, nieczuły, mściwy i uparty. Bystrość umysłu pomaga mu pokonać przeciwnika szybko i przyjemnie. Przy swojej pewności siebie nie jest arogancki, ale mimo wszystko jest złośliwy i kłamliwy. Kocha sprawiać ludziom ból. Patrzenie na cierpienie innych przynosi mu satysfakcję. Wyrafinowanie łączy z brutalnością w piękny sposób. Uwielbia ironię, ale przez większość czasu jest bezpośredni. Jako dowódca cechuje się zdecydowaniem i spokojem. Nie pozwala się łatwo ponieść emocjom, ponieważ gwałtowność mogłaby go zgubić."And your sacred stars won't be guiding you..."

Na pierwszy rzut oka to uprzejmy mężczyzna. Ma 185 cm wzrostu, niebieskie oczy, którym każdy by zaufał. Jego rysy są dość delikatne, póki nie pokaże swojej prawdziwej twarzy, którą skrywa pod maską. Ciemnobrązowe włosy sięgają mu do ramion i są na tyle długie, że zaczęły się kręcić. Gdzieniegdzie widać siwe pasemka, jednak upływ czasu najlepiej widać w jego brodzie. Zazwyczaj ubiera się w czarny płaszcz, prostą koszulkę, jeansy i ciężkie buty, choć lubi też eleganckie stroje. 

runy ognioodporność || hart || wiedza 
żałobna || przekonywanie


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz