shadowhunters
Wszystko skończyło się szczęśliwie. Demoniczny kielich został zniszczony, Mroczni Nocni Łowcy pokonani, a nowe porozumienia zawarte. Na świecie zapanował pokój, a wszyscy uradowani opuścili Idrys wracając do swoich Instytutów. Głos w Twojej głowie zaśmiał się. Najlepiej by było, gdyby Demony nie ruszały się ze swojego wymiaru i nie atakowały, biednych, głupich Przyziemnych. My, Nocni Łowcy, stworzeni przez Anioła Razjela, mamy brać na swoje barki ciężar tego świata, zapobiegając wszelkim konfliktom i wojnom. Ulepszeni runami i nafaszerowani treningami, walczymy z demonami i Podziemnymi.

wtorek, 9 czerwca 2015

Zostaniemy przyjaciółmi na zawsze?

Georgia & Shaun 

Parker


Loyola High School 
Los Angeles
Przyziemni 
Bliźniaki dwujajowe
25.02
18 lat

Ich historia nie wykracza poza informację, że urodzili i wychowali się w Los Angeles. Zamieszkują Malibu Beach, jedną z najbogatszych dzielnic. Ojciec jest prawnikiem natomiast matka ma własną sieć sklepów jubilerskich. Rzadko bywają w domu, więc bliźniaki praktycznie wychowywały się sami. 

Charakter

♠ Georgia 
Georgia to osoba, która niespecjalnie przejmuje się opinia innych, lecz w odróżnieniu od swojego brata bliźniaka ceni sobie przyjaciół i wbrew pozorom ma ich sporo. Nie stara się być towarzyska za wszelką cenę, lecz charakteryzująca ją pewność siebie sprawia, że w jej pobliżu zawsze znajdzie się ktoś do rozmowy. Nie jest aspołecznym wyrzutkiem jak Shaun, choć tak jak on bywa równie wredna co arogancka. Szczególnie dla niego. Często zdarza jej się być lekkomyślną co zmusza Shauna do ratowania jej tyłka. Zdecydowanie kieruje się podejściem "zrób, a potem myśl".  Zazwyczaj uśmiechnięta i wesoła, rozzłoszczona zmienia się w tykającą bombę zegarową. Innymi słowy, gdy jest rozgniewana staje się niesamowicie impulsywna.


♣ Shaun
Shaun zdecydowanie jest tym spokojniejszym bliźniakiem oraz „aspołecznym wyrzutkiem”. Nie przepada za tłumami, woli przebywać w mniejszych grupkach ludzi. Często jednak zdarza się tak, że siostra go gdzieś za sobą ciąga i musi siedzieć razem z jej znajomymi. Znosi to jednak bez większych sprzeciwów. Odzywa się przeważnie tylko wtedy, kiedy jest to potrzebne i głównie tylko po to żeby dogryźć Georgi. Uwielbia jej dokuczać i zaczepiać ją na wszelkie możliwe sposoby. Nie oznacza to jednak, że praktycznie z nikim nie rozmawia. Ma kilka wybranych osób, które może nazwać swoimi bliższymi znajomymi. Irytuje go jej lekkomyślność, przeważnie później musi ratować ją z opresji. On zawsze woli coś przemyśleć kilkakrotnie niż przechodzić od razu do działania. Troszczy się o nią na swój własny sposób, chociaż nie widać tego na pierwszy rzut oka.Aparycja 


♠ Georgia
Pod względem wyglądu nie różnią się, aż tak bardzo. Georgie jest znacznie niższa od swojego brata o te 20 cm. Sięga mu prawie do ramion, nie przeszkadza jej to w tym, by od czasu do czasu poszarpać obojętnego chłopaka za włosy. Pociągła, blada twarz o wystających kościach policzkowych, niebieskie, roziskrzone oczy i pełne usta, na których często gości szeroki, wesoły uśmiech. Urodziła się z prostymi, długimi blond włosami.  Natura może i poskąpiła jej nieco kształtów, lecz nie narzeka jeśli chodzi o utrzymanie smukłej sylwetki i idealnej wagi. Ubiera się w proste, nie wymagające większej uwagi odzież. Rzadko bywa tak, że wdzieje coś eleganckiego. Chyba, że sytuacja tego wymaga. Zazwyczaj woli czuć się po prostu luźno.


♣ Shaun
Czy bliźniaki dwujajowe są do siebie podobne? W pewnym stopniu zdecydowanie tak. Shaun jednak dzięki piciu mleka wyrósł wielki, ma 184 cm wzrostu, góruje te parędziesiąt milimetrów nad swoją siostrą. Z łatwością może wziąć 'pod pachę' Georgię i ją trochę pomęczyć. Oczy, tak samo jak bliźniaczki, są niebieskie i w tym samym odcieniu. Kolor włosów ma również taki sam jak ona, jasny blond, w odpowiednim świetle wpadający praktycznie w biel. Na głowie przeważnie ma nieokiełznany chaos, jego włosy nie chcą go słuchać i układać się tak jak on by chciał, dlatego już dawno odpuścił sobie próby 'oswojenia' ich. Jest szczupły, jednak jego waga jest w normie, nie można go jeszcze nazwać anorektykiem. Nie jest jakoś wielce umięśniony, ale kiedy potrzeba potrafi sobie poradzić i komuś mocno przywalić.Inne 

♠Heteroseksualna.
♠Nienawidzi, gdy Shaun zwraca się do niej "George".
♠Ma fioła na punkcie zwierząt nie licząc gryzoni i ptaków.
♠Zdarza jej się sięgać po używki co nie w smak jej bratu.
♠Z zamiłowania kwiaciarka i pracuje dorywczo w kwiaciarni w centrum miasta.
♠Często żartuje sobie z orientacji seksualnej Shauna.
♠Nie posiada talentu artystycznego. Ogranicza się do rysowania patyczaków na kartce.
♠Uczęszcza na kółko teatralne, na które często ciągnie Shauna.

♣Biseksualny.
♣W porównaniu do swojej siostry posiada Wzrok, dzięki któremu widzi Świat Cienia.
♣Interesują go wszelkiego rodzaju podania i legendy.
♣Uwielbia jeść batony czekoladowe.
♣Georgia nazywa go "Schauma" lub "Baranek Shaun"
♣Ma alergię na orzechy.
♣Urodził się zaledwie kilka minut po Georgii.
♣Gra w piłkę nożną na pozycji obrońcy.
♣Często na marginesach zeszytów rysuje szybkie szkice zwierząt lub postaci, twierdzi jednak że nie potrafi rysować.
 ______________________

FC: Pyper America&Lucky Blue Smith
Kontakt ten sam jak u: 
Kathiel♠Georgia
Shaun -> Postać jest wolna, czeka żeby ją przygarnąć.
...na śmierć i życie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz