niedziela, 17 maja 2015

Let's make love and dance the night away.


Juliette Turner

#19 lat #15.09 #wilkołak #wolna #LittleSister #bffNicka #siostraAlphy #tancereczka


#Arsnofobia#Bogyfobia#Brontofobia
#Urocza #Kochana #Pomocna #Spokojna #Zrównoważona #Rozważna #Wspierająca #Zapracowana #Ambitna #Zabawna #Cicha #Bezinteresowna #Dobra #Oszczędna #Skromna #Otwarta #Punktualna #Bezkompromisowa #Rodzinna #Szczera #Troskliwa #Optymistka #

#Uśmiechnięta #Urzekająca 
#Niska #155cm
#Blondynka#ZielonoNiebieskieOczy
#Słodycz#Powab#Urok#Wdzięk#Gracja
#WyprostowanaPostura#TanecznyKrok
#WpojoneManiery


Jest siostrą Nicholasa Turnera, 8 lat młodszą. Jej życie rodzinne w dzieciństwie było dość pokręcone. Miała jakieś 3 lata, kiedy umarł ich ojciec, więc niewiele pamięta z tego okresu czasu. Od tamtej pory wychowywała ją matka, aż do momentu pożaru w ich domu. Kiedy to wykazała się swoją matczyną bohaterskością i wyciągnęła 11 letnią wtedy Julls z domu, który trawił ich mieszkanie. Wtedy właśnie została sierotą, ale nie na długo. Adoptował ją starszy brat (czego w sumie mimo wszystko się po nim nie spodziewała). Nie żyje jej się źle z Nickiem. Jest mu wdzięczna za to, że postanowił się nią zaopiekować. Kto powiedział jednak, że życie musi być proste? Przecież nie mogli żyć sobie spokojnie niczym przykładne rodzeństwo. Nick został wilkołakiem, ona przypadkowo też została przez niego przemieniona. W ich życiu zaczęło robić się ciekawie. 

Oh when it comes to dancing

I know how to move
When it comes to passion
I know just what to do
I feel the music inside
I feel like I am alive

Podsumowując przez zaledwie 19 lat jej życia wydarzyło się wiele interesujących (lub nie) rzeczy. Zaczęła tańczyć balet. Dwa razy złamała rękę. Straciła ojca i matkę. Przeżyła pożar. Została zaadoptowana przez własnego brata. Przeprowadziła się do Los Angeles. Przeżyła przemianę w wilkołaka. Dołączyła do stada. Była zaledwie na 1 imprezie. Przeżyła śmierć swojego kota. Nie miała ani jednego chłopaka. Przeczytała dużo za dużo książek. Aktualnie chodzi do szkoły, pracuje i pomaga w zajmowaniu się domem. 


Od najmłodszych lat trenuje balet, takie tam marzenie, które nie udało się zrealizować jej matce, więc przerzuciła je na córkę. Odkąd zamieszkała z Nickiem chciała zrezygnować z baletu, w końcu uczęszczanie do specjalnej do tego szkoły była bardzo kosztowna, a u nich z kasą krucho. (Chellenge accepted.) Brat jej jednak nie pozwolił na to. On pracuje w dzień w księgarni, a ona żeby mu zadośćuczynić możliwość rozwijania swojej pasji przesiaduje tam codziennie po szkole.
Jej brat jest równocześnie jej opiekunem i jej najlepszym przyjacielem. 

#PrzemienionaPrzezNicka #RzucaAluzjami
#PrzykładnaSiostra #Książkoholiczka
#NarzekaNaNadopiekuńczość
#ChodziDoSzkołyBaletowej #ZajmujeSięKsięgarnią


I can dance fast or slow
Baby look into my eyes
Let the music hypnotize
Let our bodies synchronize
~*~
fc: annasophia robb
kontakt: ten co Neal4ever

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz