wtorek, 19 maja 2015

'Dajcie mi spać..'

D E U C E    J O N A H    L E Y T O N
24 lata | 15.01.1991r. | Nocny Łowca
parabatai: Aaron Leyton
wolny niczym leśna sarenka!

CHARAKTER
Deuce jest trochę roztrzepany. O wszystkim zapomina, na wszystko ma wylane, wszystko może poczekać. Dużo żartuje, dostrzegając humor niemal wszędzie. Zdecydowanie nie przejmuje się zdaniem innych na swój lub jakikolwiek temat, w dyskusjach z reguły nie bierze udziału z prostego powodu: nie chce mu się. Jest niesamowicie leniwy. 

No, przynajmniej na pierwszy rzut oka.  

Zmienia się całkowicie, jeśli coś jest naprawdę ważne. Nagle nie brakuje mu odpowiedzialności, zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły, nie lubi nic robić na ostatnią chwilę. Humor może wtedy poczekać, wygodne łóżko i pyszne jedzenie również. Do wyznaczonego zadania podchodzi bardzo poważnie, jest staranny i dokładny.

WYGLĄD
Równe 190cm wzrostu. Jest dobrze zbudowany, pomimo lenistwa towarzyszącego mu od dziecka zawsze dbał i nadal dba o mięśnie. Koloru jego włosów nie można zbyt łatwo określić; zazwyczaj wydają się być czarne, czasem jednak widać w nich ciemny brąz. Również kolor oczu jest trudny do opisania, ale przyjmijmy, że mają w sobie coś zarówno z brązu, jak i szarości. Zazwyczaj ma odrobinę zarośniętą mordę. Ubiera się.. Byle jak, szczerze mówiąc, choć nie robi to wielkiej różnicy, gdyż w jego szafie znajdują się niemalże tylko czarne ubrania. Czasem zdarzy mu się założyć kolorową, spraną lub podziurawioną koszulkę. Najchętniej nosi buty trekkingowe, grafitowe lub czarne.

BROŃ
Za najlepszą broń uważa zdrowy rozsądek, ale, oczywiście, nie pogardzi... właściwie niczym, co ma ostry koniec. Tyle mu do szczęście trzeba.

RUNY
hart | równowaga | myśl | parabatai

LUBI
- piwo, hoho
- spać, chociaż to powinno być w kategorii 'kocha'
- oglądać głupawe filmiki w internecie

NIE LUBI
- piwa owocowego
- kiedy ktoś jest wobec niego opiekuńczy
- braku czasu na sen

CIEKAWOSTKI
- uwielbia biegać wszędzie z kamerą; kiedy nagra już dostatecznie dużo głupot, skleja je ze sobą i powstaje kwintesencja głupoty w postaci filmiku, który następnie ląduje w sieci
- chciałby mieć zwierzaka, rozważa przygarnięcie jakiegoś gryzonia lub ptaka

Kontakt ten sam co u Audrey i Ruth. c:
Mordka: Rick Malambri

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz