shadowhunters
Wszystko skończyło się szczęśliwie. Demoniczny kielich został zniszczony, Mroczni Nocni Łowcy pokonani, a nowe porozumienia zawarte. Na świecie zapanował pokój, a wszyscy uradowani opuścili Idrys wracając do swoich Instytutów. Głos w Twojej głowie zaśmiał się. Najlepiej by było, gdyby Demony nie ruszały się ze swojego wymiaru i nie atakowały, biednych, głupich Przyziemnych. My, Nocni Łowcy, stworzeni przez Anioła Razjela, mamy brać na swoje barki ciężar tego świata, zapobiegając wszelkim konfliktom i wojnom. Ulepszeni runami i nafaszerowani treningami, walczymy z demonami i Podziemnymi.

środa, 18 listopada 2015

(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.

 Jayden Evans

19 Lat | Wolny | Wilkołak od narodzin| Członek Watahy

Wygląd 
Jayden ma ciemnobrązowe włosy i brązowe oczy. Ma delikatne piegi (wydawały się mocniejsze, gdy był młodszy) i oliwkową karnację. Jest szczupłej i muskularnej budowy, przedstawiany jest jako silny fizycznie. Uważany jest za atrakcyjnego.
Rzadko jest widywany uśmiechnięty. Gdy się uśmiecha, to bardzo szczerze i jego twarz wtedy promienieje. Na jego twarzy zazwyczaj jest widoczny lekki zarost.Charakter

Jayden jest młodym mężczyzną który jest spokojny. Jest bystrym i ambitnym chłopakiem jednak czasami zachowuje się dziecinnie. Okazuje szacunek innym członków watahy oraz jest ciepły wobec nich. Jest sprawiedliwy w ocenie swojego postępowania dlatego też nie raz zdarza mu się krytykować samego siebie oraz swoje czyny. Jest odpowiedzialny i wrażliwy na piękno przyrody. Czasem zdarza się że jest nietaktowny. Jest pewny siebie i odważny. 


Zainteresowania 
♦ Lubi spacerować późnym wieczorem.
♦ Uwielbia herbatę malinową.
♦ Lubi spędzać wolny czas na bieganiu.
Interesuje się fotografią.  
♦ W wolnych chwilach czyta książki.

Ciekawostki 
♦ Jego ulubiony kolor to granatowy.
♦ Nigdy nie był zakochany.
♦ Jest jedynakiem.
♦ Uwielbia pomarańcze i truskawki.
Urodził się w zimie.HISTORIA | POWIĄZANIA
 _________________________________________
Twarz: Bob Morley
Kontakt: Ten sam co u Jer'a . 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz