niedziela, 28 czerwca 2015

Przeszłość to obcy kraj; tam wiele rzeczy robi się inaczej

Isabelle Carstairs
Parabatai, Jasnowidzenie, Odwaga, Precyzja, Języków
Parabatai - Matthew Blackthorn
Nocny Łowca
Wolna
18 l.


Wygląd
Izzy jest dość szczupła, ale całkiem wysoka. Jej włosy są brązowe, a ponieważ dziewczyna uwielbia eksperymentować z fryzurami; ciągle inaczej spięte. Oczy  tego samego koloru co włosy zawsze mają bardzo duże źrenice. Jej skóra jest raczej blada przez co świetnie kontrastuje z oczami i włosami. Na ogół nosi krótkie spodenki, długie koszulki i trampki z kolorowymi sznurówkami.


Charakter
Dziewczyna jest bardzo wygadana i zawsze chce powiedzieć za dużo naraz. Nienawidzi ranić bliskich jej ludzi jednak często nie potrafi powstrzymać szczerych lecz nie miłych komentarzy. Bardzo lubi poznawać nowe osoby jednak rzadko przeradzają się one w głębsze relacje.


Broń
Isabelle jest bardzo uprzedzona do wszelkiego rodzaju mieczy, ma jednak świetnego cela przez co jej ulubioną bronią są sztylety do rzucania.


Umiejętności
Ze względu na pochodzenie potrafi mówić po czesku, świetnie radzi sobie również z łaciną i włoskim. Nie jest imponująco silna ale za to niezwykle zwinna i szybka.


Historia
W wieku 15 lat za swoje naganne zachowanie została zesłana na Wyspę Wrangla w celu nauki czarów ochronnych  oraz poprawy zachowania. Po 3 latach gdy mogła już wrócić do rodzinnego Instytutu dowiedziała się, że rodzice wyrzekli się jej zaraz po wyjeździe. Szukając miejsca w którym mogłaby zamieszkać trafiła tu; do LA, do swojego parabatai i zaczęła wszystko od nowa.

Twarzy użyczyła Ella Purnell
Kolor do wątków Róż

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz