shadowhunters
Wszystko skończyło się szczęśliwie. Demoniczny kielich został zniszczony, Mroczni Nocni Łowcy pokonani, a nowe porozumienia zawarte. Na świecie zapanował pokój, a wszyscy uradowani opuścili Idrys wracając do swoich Instytutów. Głos w Twojej głowie zaśmiał się. Najlepiej by było, gdyby Demony nie ruszały się ze swojego wymiaru i nie atakowały, biednych, głupich Przyziemnych. My, Nocni Łowcy, stworzeni przez Anioła Razjela, mamy brać na swoje barki ciężar tego świata, zapobiegając wszelkim konfliktom i wojnom. Ulepszeni runami i nafaszerowani treningami, walczymy z demonami i Podziemnymi.

niedziela, 28 czerwca 2015

Nie znasz składu powietrza którym oddychasz

Alan Badluck

Wiek
17l. kłamstwa

Rasa 
Z pewnością nie Przyziemny

Status
Nie ufa ludziom 

Runy
ParabataiWygląd
Alan ma anorektyczne ponad metr osiemdziesiąt. Jego kruczoczarne włosy zawsze są idealnie zaczesane na prawą stronę. Kolor jego skóry zależy od nastroju. Gdy jest smutny (czyli przez większość czasu) jego ciało niebezpiecznie zbliża swój kolor do bieli, ale w innych sytuacjach robi się przyjemnie brązowe. Jego oczy mają kolor nocnego nieba. Woli długie rękawy, czuje się w nich bezpiecznie. Kaptury, golfy lub chusty to nieodłączny element jego stroju. Najczęściej nosi glany z białymi sznurówkami.

 Charakter
Chłopak jest bardzo wrażliwy, a smutek, żal i pustkę odreagowuje agresją. Przez większość życia udaje lub ukrywa emocje, które co jakiś czas potrzebują ujścia. Nie obchodzą go ludzie, którzy są przy nim z przymusu (np. rodzice). Oszukuje sam siebie twierdząc, że nie potrzebuje czułości. Uważa, że miłość istnieje, ale nie jest dla niego. Nie radzi sobie z życiem, ale nigdy nie chciał go sobie odebrać. Najgorszym co może sobie wyobrazić jest kłamstwo, w którym żył przez siedemnaście lat.
Broń
Dotąd walczył tylko ze sobą.


Umiejętności
Bez większego wysiłku wygrałby konkurs aktorski. Całe jego życie jest grą.

Historia
Jego historia jest zbyt skomplikowana by ją tu spisać.

,,There's nothing to lose
My notebook will explain
There's nothing to gain
And I can't fight the pain.''

---------------
Twarzy użyczył Jakub Gierszał
Kolor do wątków niebieski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz