wtorek, 9 sierpnia 2016

.tell the psychiatrist something is wrong.

Znalezione obrazy dla zapytania jack falahee photoshoot

Jefferson Davis „Jevis” Sherman

|| dziecko lilith || 21/639 || 175cm || homo ||

nothing left, now I'm feeling numb
and just like you, I couldn't love someone
there is no one I can belong to

Historia

Przyszedł na świat około 1377 roku na terenie Wielkiej Brytanii jako syn z nieprawego łoża królowej Filipii de Hainault oraz demona Glasja-Labolas. Krótko po narodzinach, królowa przerażona wyglądem dziecka, kazała je zgładzić. Śmiałek, który miał się tego podołać, kiedy tylko spojrzał w kolorowe oczy niemowlęcia, postanowił go zabrać ze sobą. Jevis dorastał z królewskim posłańcem, którego traktował jak ojca, nie mając pojęcia o swoim prawdziwym powołaniu. W wieku dziesięciu lat odkrył swoje zdolności i od tamtej pory regularniej jej używał. Po śmierci swojego przybranego ojca, tułał się po świecie, spotykając takich jak on i szkoląc się w sztuce magii. Był zakochany tylko raz, gdzieś w XVII wieku, kiedy spotkał tak twierdził wtedy miłość swojego życia, Calvina, równie dumne Dziecko Lilith. To co stało się później jest dla Jevisa zbyt bolesne by o tym mówić.

take you out never bring you back again, back again
can't recall how we lost our innocence, innocence

Wygląd

Jevis jest jak na mężczyznę niskiego wzrostu, bo mierzy zaledwie metr siedemdziesiąt cztery. Ma heterochromiczne oczy → złote i niebieskie. Jest wysportowany co z reguły nie jest widoczne pod fikuśnymi koszulami i długimi płaszczami, które zwykł nosić. Jego paznokcie są zawsze pomalowane i długie jak u kobiety. Jego demonicznym znamieniem jest koci ogon, który często robi mu za trzecią rękę. Brązowe włosy lubi posypywać brokatem i stawiać do góry, by wyglądać na jeszcze bardziej szalonego i pokręconego.

nothing in the cage of my ribcage
got no heart to break, like it that way
nothing in the cage of my ribcage
emptiness is safe, keep it that way

Charakter

Każdy kto zadaje się z Jevisem musi mieć coś nie tak z głową, bo, cholera, ten facet jest popieprzony a to jedynie łagodne określenie. Prawdopodobnie klasyfikuje się na jakąś chorobę psychiczną ze swoimi atakami paranoidalnymi. Oprócz bycia popieprzonym jest też arogancki, zakochany sam w sobie i swojej wielkości. Według niego magia ma być częścią życia czarownika a nie jedynie dodatkiem. Nie powie, że kogoś kocha, bo zrobił to raz i od tamtej pory cierpi, więc będzie swoje przywiązanie pokazywał, ale nigdy tego nie powie, bo nie chce znowu cierpieć.

Magic does it better, stupid.”

Jevis w skrócie:

świadczy usługi, jeśli ma się ochotę wygrać jakąś walkę dowolnie rozumianą;
używa magii praktycznie do wszystkiego;
ma apartament na Hollywood Hills;
uchodzi za świra w gronie czarowników;
uwielbia koty a koty uwielbiają jego;
to skomplikowane z popaprańcem o granatowych oczach.

_________________
wizerunek: Jack Falahee
kontakt: 4824101

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz