niedziela, 21 lutego 2016

And time's forever frozen still

Madeline De Luna
 Trzystuletnia czarownica urodzona dwunastego maja na terenach dzisiejszych Włoch.  Żyje w niesakramentalnym związku ze swoim kotem, Stefanem. Biseksualna uwodzicielka, pociągają ją po prostu ciekawi ludzie. Fotografka z zawodu i z zamiłowania, wielbicielka zwierząt (szczególnie kotów i koni), czekolady i dobrego, mocnego piwa. Uwielbia sporty ekstremalne i sztuki walki. Jej niewinny, uroczy uśmieszek zwiódł już niejedną osobę.  Małe mieszkanko, które posiada, jest polem minowym, więc trzeba uważać, gdzie się stąpa. Ona sama przypomina tykającą bombę. UWAGA! Gryzie.
Sięgające do połowy pleców kasztanowe włosy opadają delikatnymi falami na jej smukłe ramiona. Ma szerokie kości policzkowe, mały nos i pełne usta, które zwykle rozciągają się w pozornie przyjaznym uśmiechu. Błyszczące, szmaragdowe oczy zerkają znacząco spod rzęs na każdego, kto odważy się jej spojrzeć prosto w twarz. Jest szczupła i dość umięśniona, choć nie brakuje jej kobiecych krągłości. Długich nóg może pozazdrościć jej niejedna dziewczyna. Zawsze ma na stopach obcasy, uwielbia odsłaniać plecy, często chodzi w sukienkach, spódniczkach, eleganckich bluzkach i koszulach. Dresy są ostatecznością. Posiada skrzela, dzięki czemu potrafi oddychać pod wodą. Nikomu o tym nie mówi, ale ma kompleks na punkcie swoich uszu, więc rzadko je pokazuje. Porusza się z gracją i swobodą godną baletnicy, zawsze chodzi z wysoko podniesioną głową. Metr siedemdziesiąt czystej elegancji.

Ambitna, zawsze musi być we wszystkim najlepsza. ○ Pewna siebie, ale nie próżna. ○ Niecierpliwa, bo czas płynie zbyt wolno. ○ Chytra. Jak ten lis. ○ Wygadana. Tak jest łatwiej.○Zabawna, choć nie każdy ją rozumie. ○Towarzyska, mimo, że ludzie są głupi. ○ Humorzasta. Każdy może mieć zły dzień. ○ Emocjonalna, bo serce ma wielkie...albo po prostu nad sobą nie panuje.Wdech, wydech, wdech, wydech, wdech, wdech...kurwa. Nie tak to szło. ○  Inteligentna. Na pewno nie po rodzince. ○ Odważna, ale nie głupia. Rozpoznaje tę przecierającą się granicę. ○ Złośliwa - niektórzy wymagają radykalnych środków. ○ Bywa okrutna. bo tak i już. ○ Zmienna, jak to kobieta. ○ Nieangażująca się. Ale jak się zaangażuje to całą sobą. ○ Zmysłowa i namiętna. No potrafi wykorzystać swoje atuty. ○ Sceptyczna. ○ Życie to nie bajka, każdy o tym wie... ○ ○Nieufna. Na zaufanie trzeba zapracować. ○ Szczera. Aż za bardzo. ○ Wdzięczna. ○ Wewnętrznie wrażliwa. ○ Wytrwała. Inaczej już by nie żyła. ○ Wyrazista. Jak mocna kawa. ○ Bezpośrednia. Nie ma sensu udawać cnotki. ○ Dumna. A spróbuj jej ubliżyć. ○ Ironiczna. Czasem musi. ○ I love my life, but it just wants to be friends... ○ Narwana. ○ Czarująca. Dosłownie. ○ Mściwa. ○ Ach! Zemsta, zemsta, zemsta na wroga, z Bogiem! I choćby mimo Boga. Jej dupek

_________________________________________________________
FC: Meghan Ory
Kontakt: Ten sam co Blue, Augustusa, (...)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz