środa, 4 listopada 2015

I don't bite. I swallow a whole.


~ Chcę go mieć...
~ Ja ci serca sklejać nie będę. 
~ Dlaczego?

Z tym lekkoduchem nie warto zaczynać żadnej znajomości. Kobiety przez niego mają złamane serca, a mężczyźni - kości. Nie jest typem, który wie co robi. W jego życiu wszystko dzieje się spontanicznie i bez jakiegokolwiek planu. Przez 25 lat nie nauczył się porządku. Już sam jego wygląd mówi, że jest dużym, niechlujnym dzieckiem. Nie urodził się wilkołakiem, został ugryziony. Przed nikim nie ukrywa tego kim jest i jak do tego doszło. Można by powiedzieć, że jest z tego nawet dumny. Gdyby opisać go w jednym słowie... Dupek.
Taki w skrócie jest Enrique Blake.

~ Widziałaś to ciacho? 
~ Widziałam...
~ I? 
~ Dupek. 

Przez sześć długich lat nauczył się nad sobą panować. Niestety, przez ten czas ugryzł też parę osób. Jedne umierały, a inne... Cóż, nigdy ich nie poznał. Nie zna również wilkołaka, który ugryzł jego. Jest samotnikiem, błąkającym się po całym świecie. Ostatnio postanowił odwiedzić LA.
Patrząc w jego oczy nie widzi się nic. Żadnych uczuć, emocji czy myśli. Widać tylko dwa bezduszne oceany. Gdy się uśmiecha - owszem jest to szczery uśmiech, lecz nigdy nie sięga oczu. Tylko w takim razie skąd te kurze łapki w kącikach? Nikomu nie powiedział. Jego włosy są kasztanowe z przebłyskami złota. Na brodzie niemal zawsze widnieje kilkudniowy zarost. Ma około 1, 90 m wzrostu.
W jednym zdaniu: jest na czym oko zawiesić.

~ Skurwiel, sukinsyn, idiota, cham...
~ Na kogo tak wyzywasz? 
~ Chuj, debil, dupek, szmaciarz...

Uwielbia kobiety. Pewnie, jaki facet by ich nie uwielbiał. Wystarczy mu "o jednego drinka za dużo" i następnego ranka budzi się w cudzym łóżku z nagą niewiastą. Oczywiście nigdy nie zostaje na śniadanie. Nadużyłby gościnności gospodyni. Cichaczem wychodzi zostawiając ją w głębokim śnie. Nie raz, nie dwa nasłuchał się później jakim jest draniem.
Enrique jest czarujący, zabawny, dobrze wychowany, miły, czuły, troskliwy etc. Jego walory można by wymieniać w nieskończoność, ale wszystko ma swój "haczyk". Owszem, wszystkie te cechy są prawdziwe, lecz tylko wtedy, gdy coś chce.
A jeśli nie ma w tym interesu?
Najlepiej zapytać osoby, które miały z nim do czynienia. Powiedzą one, że jest egoistą, flirciarzem, zakochanym w sobie gogusiem, nieczułym draniem, złośliwym snobem itd.
W takim razie jaki jest naprawdę? Jeśli ktoś chce się tego dowiedzieć musi go mocno spić i zaciągnąć do łóżka. Jak sam mawia "Sekrety zdradzam tylko w łóżku".


Ciekawostki: 
  • ma siostrę o której nic nie wspomina
  • jest obrzydliwie bogaty, pieniądze to jedyne co dali mu rodzice po przemianie
  • uważa, że nie ma serca
  • można się tego domyślić, ale nie "bawi się" w związki
  • ma skłonność do upijania się
  • nienawidzi wampirów
  • obietnice - rzecz święta

Wilcza Postać

& W pigułce &

Imię: Enrique
Nazwisko: Blake
Wiek: 25 lat
Rasa: wilkołak
Status: Wolny
Wizerunek: Liam Hemsworth
 Kontakt: ten sam co u Crystal

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz